LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 108 (6x18) |
| Rozměry | 1961 × 1134 × 33 mm |
| Hmotnost | 27,8 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 490 W | 368 W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505 W | 380 W | 510 W | 384W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Zkratový proud (Isc) | 15,72 Å | 12,58 Å | 15,78 Å | 12,62A | 15,84 Å | 12,67 Å | 15,90A | 12,72A | 15,96 Å | 12,77 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 14,80A | 11,84 Å | 14,86 Å | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98 Å | 11,98A | 15,04A | 12,03A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 22,03 % | 22,26 % | 22,48 % | 22,71 % | 22,93 % | |||||
STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5 G
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,14 % | 23,37 % | 23,61 % | 23,84 % | 24,08 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,34 % | 25,60 % | 25,86 % | 26,12 % | 26,37 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,54 % | 27,82 % | 28,11 % | 28,39 % | 28,67 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 34 |
| Palety v kontejneru | 24 |
| Kusů v balení | 816 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com