LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 144 (6x24) |
| Rozměry | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Hmotnost | 31,5 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 51,41V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Zkratový proud (Isc) | 14.15A | 11,41A | 14,22A | 11,47A | 14,29A | 11,53A | 14,36A | 11,59A | 14,43A | 11,65 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 13,44A | 10,90A | 13,51A | 10,96 Å | 13,58 Å | 11.02A | 13,65 Å | 11.08A | 13,72 Å | 11.14A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 22,07 % | 22,26 % | 22,45 % | 22,65 % | 22,84 % | |||||
STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5 G
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,17 % | 23,37 % | 23,57 % | 23,78 % | 23,98 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,37 % | 25,60 % | 25,82 % | 26,04 % | 26,27 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,58 % | 27,82 % | 28,07 % | 28,31 % | 28,55 % |
| Kontejner | 20'GP | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 36 | 36 |
| Palety v kontejneru | 5 | 20 |
| Kusů v balení | 180 | 720 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com