LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 120 (6x20) |
| Rozměry | 2172 × 1303 × 35 mm |
| Hmotnost | 35,0 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488 W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Zkratový proud (Isc) | 18.16A | 14,72 Å | 18.20A | 14,76 Å | 18,24A | 14,80A | 18,28A | 14,84 Å | 18,32A | 14,88 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 17.12A | 13,89 Å | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95 Å | 17.21A | 13,98 Å | 17,24A | 14.01A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 21,91 % | 22,08 % | 22,26 % | 22,44 % | 22,61 % | |||||
STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5 G
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,00 % | 23,19 % | 23,37 % | 23,56 % | 23,74 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,19 % | 25,40 % | 25,60 % | 25,80 % | 26,01 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,38 % | 27,60 % | 27,83 % | 28,05 % | 28,27 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 32 |
| Palety v kontejneru | 18 |
| Kusů v balení | 576 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 35A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,30 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,24 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com