| ELEKTROINSTALAČNÍ PROJEKT | PARAMETRY | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maximální výkon | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimální provozní napětí | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimální provozní proud | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Napětí naprázdno | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Zkratový proud | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Rozsah provozních teplot modulu | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maximální napětí systému | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maximální proud pojistky | A | 25 | |||
| Rozsah tolerance výkonu | % | 0~+3 % | |||
| *STC (standardní testovací podmínky): Čelní ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 ℃, spektrum AM1,5. | |||||
| Jmenovitá provozní teplota článku | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Maximální teplotní koeficient výkonu | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Teplotní koeficient napětí naprázdno | VOC | %/℃ | -0,24 |
| Teplotní koeficient zkratového proudu | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Úroveň bezpečnosti | Třída II |
| Záruka na produkt | 12 let zkušeností s materiálem a technologií produktů |
| Záruka napájení | 25 let lineárního výstupního výkonu |
| *Útlum v prvním roce je 2 %. Od následujícího roku je meziroční pokles menší než 0,5 %. Výkon modulu je v 25. roce nejméně 80 %. | |
| Typ buňky | TOPCon článek 182×91 mm |
| Uspořádání buněk | 144 ks (12×12) |
| Velikost modulu | 2260x1219x2,7 mm |
| Hmotnost modulu | 7,44 kg |
| Rozvodná krabice | Krytí IP68 |
| Výstupní kabel | 4 mm², délka kabelové sítě 500 mm. Délku kabelu lze přizpůsobit |
| Typ konektoru | Kompatibilita s MC4 |
| Rám | Není k dispozici |
| Čelní statické zatížení (tlak sněhu) | 5400 Pa |
| Zadní statické zatížení (tlak větru) | 2400 Pa |
| Přeprava | Nákladní automobil s plošinou 13 metrů | Nákladní automobil s plošinou 17,5 m | Kontejner 20 °C | Kontejner 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Velikost | 13 metrů | 17,5 m | 20 °C | 40 °C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Kus/paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Celkem kusů | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Velikost balení (paleta) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maximální výkon (W) | Účinnost konverze | Hmotnost | Záruka na produkt | Záruka na napájení | Velikosti modulů | Uspořádání buněk |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x1219x2,7 mm | 144 ks (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x1110x2,7mm | 132 ks (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x1020x2,7mm | 120 ks (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x918x2,7 mm | 108 ks (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x825x2,7 mm | 96 ks (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x735x2,7 mm | 84 ks (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 2260x644x2,7 mm | 72 ks (6x12) |
| 120 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1545x425x2,7mm | 72 ks (6x12) |
| 200 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1150x927x2,7mm | 54 ks (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 let | 25 let | 1750x1150x2,7mm | 80 ks (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com