LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
SMBB Technologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● SO14001:2015 Systém životního prostředí
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 96 (6x16) |
| Rozměry | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Hmotnost | 21,0 kg |
| Přední sklo | 3,2mm potažené tvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Zkratový proud (Isc) | 15,74 Å | 12,59 Å | 15,80 A | 12,64 Å | 15,86 Å | 12,69 Å | 15,92A | 12,74 Å | 15,98 Å | 12,78 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 14,82 Å | 11,86 Å | 14,88 Å | 11,90A | 14,94 Å | 11,95 Å | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,65 % | |||||
| STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5G NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 36 |
| Palety v kontejneru | 26 |
| Kusů v balení | 936 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com