LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 132 (6x22) |
| Rozměry | 2384 × 1303 × 35 mm |
| Hmotnost | 38,5 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 690 W | 524W | 695 W | 528 W | 700 W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Zkratový proud (Isc) | 18,29A | 14,63 Å | 18,34A | 14,67 Å | 18,39A | 14,71A | 18,44A | 14,75 A | 18,49A | 14,79 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 17,32A | 13,86 Å | 17,36A | 13,89 Å | 17,40A | 13,92A | 17,44A | 13,95 Å | 17,48A | 13,98 Å |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 22,21 % | 22,37 % | 22,53 % | 22,70 % | 22,86 % | |||||
| STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5G NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,32 % | 23,49 % | 23,66 % | 23,83 % | 24,00 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,54 % | 25,73 % | 25,91 % | 26,10 % | 26,28 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,77 % | 27,97 % | 28,17 % | 28,37 % | 28,57 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 32 |
| Palety v kontejneru | 18 |
| Kusů v balení | 576 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 35A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,30 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,24 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com