LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 156 (6x26) |
| Rozměry | 2465 × 1134 × 33 mm |
| Hmotnost | 34,8 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479W | 640 W | 483W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Zkratový proud (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25 Å | 11,50A | 14,32A | 11,56 Å | 14,39A | 11,62A | 14,46A | 11,68 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 13,47A | 10,93 Å | 13,54 Å | 10,99A | 13,61A | 11,05A | 13,68 Å | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 22,18 % | 22,36 % | 22,54 % | 22,72 % | 22,90 % | |||||
| STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5G NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,29 % | 23,48 % | 23,66 % | 23,85 % | 24,04 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,51 % | 25,71 % | 25,92 % | 26,12 % | 26,33 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,73 % | 27,95 % | 28,17 % | 28,40 % | 28,62 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 34 |
| Palety v kontejneru | 16 |
| Kusů v balení | 544 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com