LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Technologie bifaciálních celulárních modulů
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● SO14001:2015 Systém životního prostředí
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 96 (6x16) |
| Rozměry | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Hmotnost | 24,0 kg |
| Přední sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Zkratový proud (Isc) | 15,84 Å | 12,67 Å | 15,90A | 12,72A | 15,96 Å | 12,77 Å | 16,02A | 12,82A | 16,08A | 12,86 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 14,78 Å | 11,82A | 14,84 Å | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96 Å | 11,97A | 15,02A | 12,02A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,77 % | |||||
| STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5G NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Účinnost modulu STC (%) | 22,86 % | 23,12 % | 23,38 % | 23,65 % | 23,91 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,04 % | 25,32 % | 25,61 % | 25,90 % | 26,19 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Účinnost modulu STC (%) | 27,21 % | 27,53 % | 27,84 % | 28,15 % | 28,46 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 36 |
| Palety v kontejneru | 26 |
| Kusů v balení | 936 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com