LECO N-TYPEBuněčná technologie
Technologie článků s poloviční řezací kapacitou SMBB
Bifaciální buňkaModuleTechnologies
Vynikající anti-PID výkon při nízkých teplotách
Méně efektů stínování horkých bodů
Vyšší výstupní výkon Nižší BOS a LCOE
● Systém řízení kvality ISO9001:2015
● Systém životního prostředí ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Standardní kvalita IEC61215/IEC61730
● Zkoušky soli/mlhy/amoniaku dle IEC61701/IEC62716
| Solární články | Monofonní typ N |
| Počet buněk | 132 (6x20) |
| Rozměry | 2382 × 1134 × 33 mm |
| Hmotnost | 33,8 kg |
| Přední / zadní sklo | 2,0mm potažené polotvrzené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková slitina (volitelně zesílená pro vysoké zatížení) |
| Spojovací krabice | Stupeň krytí IP68 (3 bypassové diody) |
| Výstupní kabely | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Délku lze přizpůsobit | |
| Konektory | Kompatibilní s Mc4 |
| Zkouška mechanickým zatížením | Přední 5400 Pa / Zadní 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TŘÍDA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximální výkon (Pmax) | 605 W | 454 W | 610 W | 458 W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Napětí naprázdno (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Zkratový proud (Isc) | 15,74 Å | 12,59 Å | 15,80 A | 12,64 Å | 15,86 Å | 12,69 Å | 15,92A | 12,74 Å | 15,98 Å | 12,78 Å |
| Napětí při maximálním výkonu (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01V |
| Aktuální maximální výkon (Impp) | 14,82 Å | 11,86 Å | 14,88 Å | 11,90A | 14,94 Å | 11,95 Å | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05A |
| ÚČINNOST MODULU (%) | 22,40 % | 22,58 % | 22,77 % | 22,95 % | 23,14 % | |||||
| STC: Ozáření 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5G NMOT: Ozáření 800 W/m², okolní teplota 20 °C, rychlost větru 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Zadní zesílení | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximální výkon (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Účinnost modulu STC (%) | 23,52 % | 23,71 % | 23,91 % | 24,10 % | 24,29 % | |
| 15 % | Maximální výkon (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Účinnost modulu STC (%) | 25,76 % | 25,97 % | 26,18 % | 26,40 % | 26,61 % | |
| 25 % | Maximální výkon (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Účinnost modulu STC (%) | 28,00 % | 28,23 % | 28,46 % | 28,69 % | 28,92 % |
| Kontejner | 40'HQ |
| Kusů na paletě | 34 |
| Palety v kontejneru | 20 |
| Kusů v balení | 680 |
| Teplota provozního modulu | -40℃ až +85℃ |
| Maximální napětí systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximální jmenovitý proud sériové pojistky | 30A |
| Tolerance výkonu | 0/+5 W |
| Jmenovitá provozní teplota (NMOT) | 45±2 °C |
| Teplotní součinitel Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotní součinitel Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotní koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, město Nantong, Čína
www.alifesolar.com